Kobiece rzęsy

Grube, długie oraz powabne rzęsy sztuczne to niewątpliwie atrybut kobiecej urody. W takiej bogatej oprawie każde oczy, bez względu na kolorystykę tęczówki prezentują się wyśmienicie. Obecnie wiele sklepów oferuje bardzo szeroki wybór sztucznych rzęs, zatem każda pani może znaleźć rzęsy idealnie pasujące do jej urody.
Rzęsy nie tylko znakomicie podkreślają charakter oczu, lecz także poprawiają ogólny wygląd twarzy, oczywiście pod warunkiem, że są odpowiednio długie oraz grube. Ponadto powinny one wyglądać naturalnie, zatem wybierając dla siebie sztuczne rzęsy warto zdać się na wiedzę doświadczonej stylistki.

rzęsy

 Rodzaje sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy sklep oferuje szeroki wybór wysokiej jakości rzęs – rzęsy ombrerzęsy z norek . Są one dostępne w bardzo wygodnych kasetkach, które to znacznie ułatwiają ich transport oraz przechowywanie. Oferowane rzęsy zawsze znajdują się w idealnym stanie, a co więcej są naszykowane na dokonywanie zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs.

Różne metody przedłużania rzęs

Obecnie w wielu gabinetach kosmetycznych wykonuje się profesjonalne zabiegi przedłużania rzęs metodą 1:1 lub metodami objętościowymi 2:1 i 3:1.
Rzęsy 1 1 to takie, które zwiększają jednokrotnie swoją objętość, dzięki czemu można uzyskać w pełni naturalne efekty. Z kolei pozostałe metody objętościowe są przeznaczone głownie dla pań, którym to zależy na posiadaniu zalotnego spojrzenia wydobywającego się z długich, wywiniętych rzęs.
Oprócz rzęs w sklepie znajdują się wszystkie akcesoria, które są potrzebne do wykonania takiego zabiegu. Nie brakuje tu pęset, płatków pod oczy, taśm czy preparatów do klejenia oraz usuwania sztucznych rzęs.

rzęsy z norek

Nowości na rynku

Obecnie na rynku są również dostępne połówki rzęs, które doskonale sprawdzają się na co dzień, pełne rzęsy o różnych długościach, które delikatnie wypełniają kobiece spojrzenie oraz bardziej artystyczne rzęsy o niezwykle ciekawych wzorach oraz kolorach.

Pięknie podkreślone oko w towarzystwie odpowiednio dobranych rzęs nadaje każdej kobiecie oryginalnego charakteru oraz przyciąga spojrzenia wielu mężczyzn.