Nasza fundacja angażuje się w zbieranie podpisy przeciwko aborcji, tym samym szerząc obronę dzieci.

Zbieranie podpisów

Ostatnio miało miejsce zbieranie podpisy przeciwko aborcji w Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Zgromadzili się tam nie tylko wierni, którzy obchodzili Niedzielę Miłosierdzia Bożego, ale również liczni wolontariusze, dzięki którym cała akcja sprawnie się odbyła.

podpisy przeciwko aborcji

Podpisy online

Nie udało Ci się pojawić na zbieranie podpisy przeciwko aborcji? Nic straconego! Na stronie naszej fundacji znajdziecie Państwo formularz zapisów, który umożliwia pozostawienie odpisu w wersji elektronicznej. Gromadzimy osoby, które nie są obojętne względem tematu aborcji. Swoje działania prowadzimy całkowicie darmowo. Liczymy również na wpłaty osób, które chcą wspomóc naszą fundację. Nawet niewielkie kwoty mają znaczenie!

Zgodnie z prawem

Nasza fundacja, która zbiera podpisy przeciwko aborcji, swoje działania prowadzi zgodnie z zapisami prawnymi oraz z tym, co zostało zapisane w statucie. To tam znajdują się informacje na temat tego, w jakim zakresie fundacja prowadzi działalność.

Decyzje związane z organizacją działań fundacji oraz zbierania podpisy przeciwko aborcji podejmuje prezes bądź jednogłośną decyzją członkowie zarządu. W przypadku istotnych decyzji, organizowane jest specjalne zgromadzenie bądź spotkanie rady fundacji. Wszystko zależy od charakteru podejmowanych decyzji oraz tego, jaki wpływ będą miały na dalsze działania fundacji.

Więcej dowiesz się ze strony fundacji