Dobrym pomysłem może okazać się zakup i posadzenie jeżyna sadzonki. Owoc ten jest bardzo smaczny słodki. Zatem idealnie sprawdzi się jako przekąska czy dodatek do owsianki, naleśników i innych tego typu dań. Możesz trafić na atrakcyjne oferty i naprawdę w niskich cenach zakupić jeżyna loch ness.

Jeżyna loch ness

Nawożenie i pielęgnacja jeżyna loch ness

Jeżyna loch ness jest sadzonką, która odporna jest nawet na bardzo duże mrozy. Należy posadzić ją na glebie kwaśnej, która jest odpowiednio nasłoneczniona, ale wystarczająco wilgotna. Nie są one ciężkie w pielęgnacji, dlatego nie musisz posiadać wyimaginowanych umiejętności. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z prowadzeniem ogrodu to wybór jeżyna loch ness sprawdzi się doskonale. Najodpowiedniejszym momentem na sadzenie jeżyna loch ness jest wczesna wiosna. Zadbaj o odpowiednie nawodnienie rośliny i co dwa lata należy ją przycinać, aby prawidłowo się rozwijała i dawała obfite plony.

Jezyna loch ness

Gdzie kupić sadzonki jeżyna loch ness?

Zdecydowanie najlepszą opcją będzie zakup jeżyna loch ness w szkółce z roślinami. Nie warto wybierać tych z supermarketów i wydawać nadaremno pieniędzy, gdyż zazwyczaj są one pryskane i nie tak samo smaczne, jak te z ogródka. Trzeba przyznać, że jeżyna loch ness ma wyjątkowo soczysty smak i nadaje niesamowitego charakteru potrawie. Dodatkowo jest bogata w witaminę C i ma wiele właściwości leczniczych. Na bazie jeżyna loch ness powstają soki, które są genialne na przeziębienia i osłabiony organizm. Wzmocnisz swój organizm i zwalczysz infekcje. Zobacz https://romanscy.info/jezyna-bezkolcowa/