Śmierć bliskiej osoby to dla każdego bolesna strata, szczególnie jeśli śmierć nastąpiła za granicami państwa, w których chcemy pochować zmarłego. W tym artykule przekażemy Państwu wszystkie kroki, które obejmuje sprowadzanie zwłok z zagranicy.

Sprowadzanie zwłok z zagranicy

Kontakt

 

Jeśli spadła na Państwa konieczność sprowadzanie zwłok z europy w ramach pierwszego kroku należy skontaktować się z firmą pogrzebową, która świadczy rzeczoną usługę, dom pogrzebowy Charon świadczy kompleksową usługę przewóz zwłok z zagranicy. Każdy przypadek jest inny, dlatego do każdej z osób podchodzimy indywidualnie. Podczas wstępnej rozmowy rozpoznamy sytuację i określimy cenę przewóz zwłok z zagranicy.

 

Podpisanie umowy

 

Warunki naszej pracy zostaną jasno określone w umowie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że koszt sprowadzanie zwłok z zagranicy nie ulegnie zmianie. Zależy nam głównie na zapewnieniu Państwu komfortu psychicznego oraz zachowaniu bezpieczeństwa osoby zmarłej podczas transportu.

 

Wybór trumny lub urny

 

Dla wielu z Państwa jest to najgorszy etap podczas planowania pogrzebu, jednak jest to niezmierne ważne, aby przewóz zwłok z zagranicy odbył się z poszanowaniem zmarłego. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urn i trumien.

 

Dostarczenie ubrań osoby zmarłej

 

Jeśli wyrażają Państwo taką chęć mogą Państwo dostarczyć ubrania zmarłego, w których zostanie pochowany. Mogą również Państwo nabyć odzież pogrzebową znajdują się w naszej ofercie lub skorzystać z oferty zakładu pogrzebowego za granicą, w miejscu śmierci bliskiego.

 

Przewóz zwłok z zagranicy

 

Po uzyskaniu wszystkich obowiązujących pozwoleń w kraju i zagranicą następuje sprowadzanie zwłok z zagranicy. Przykładamy szczególną wagę, aby zapewnić bezpieczeństwo i poszanowanie zmarłego podczas całego przejazdu.