W koronkowym raju

Czy na pewno wiesz, czym są pończochy damskie?

Jak w sekundę wysmuklić nogi i sprawić, że poczujemy się w swoim ciele tak pewnie jak jeszcze nigdy? Producenci bielizny doskonale wiedzą, jak strój wpływa na nasze samopoczucie, dlatego właśnie półki sklepowe uginają się pod ciężarem pięknie zapakowanych pończoch. Czasami mylimy pończochy damskie z podkolanówkami lub zakolanówkami. Przecież wyglądają tak podobnie! Być może, jednak jeśli przyjrzymy się im bardziej to zauważymy, o ile więcej zastosowań mają pończochy damskie, niż wszystkie inne rajtuzy.

pończochy damskie

Ja pas!

Po pierwsze i najważniejsze — pas do pończoch damskich. To chyba rzecz z która najłatwiej jest nam skojarzyć sobie, czym tak naprawdę jest element garderoby, o którym właśnie dyskutujemy. Założenie pasa do pończoch (najczęściej jest on pięknie wyglądającą koronką), pozwala na podpięcie do niego założonej pończochy, co skutkuje wyciągnięciem jej i zapewnieniem stabilności. Nic nam nie spadnie, możecie być tego pewne. Jeśli ktoś nie jest fanem takiej estetyki, może zdecydować się na pończochy damskie samonośnie, czyli te, które zapewniają utrzymanie się w miejscu bez potrzeby podpinania ich. To takie łatwe!

Koronka zawsze w modzie!

Producenci tworząc nowy produkt uwielbiają bawić się fasonami i modelami. Z tego powodu, na rynku dostępny jest ogrom wzorów, w których możemy przebierać, wybierać i szukać tego jednego jedynego, który idealnie podkreśli to co ma podkreślić, i zakryje to, co mniej ważne. Nieodłącznym elementem pończoch damskich jest oczywiście ponadczasowa koronka, która tak jak już wiemy obecna jest również w pasach. Jeśli lubimy mieć wszystko w jednym stylu, to najlepiej będzie, jeśli zdecydujemy się na zakup kompletu, na który składać się będzie pasująca do siebie bielizna: biustonosz, majtki i pończochy wraz z pasem. Jeśli nie jesteście fankami koronki to bez obaw, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Na świecąco, na stonowanie, na kolorowo. Piękne i eleganckie pończochy dla kobiet znajdziecie w sklepie Moraj – https://www.moraj.pl/pl/oferta/98,kobieta/149,rajstopy-i-ponczochy/246,ponczochy.html