Karykatura na zamówienie – sposób na oryginalny prezent

Prezenty w ostatnich czasach stają się coraz bardziej kreatywne, osobiste i z humorem. Prezenty, w których możemy zamieścić zdjęcie swoje, osoby, której dajemy prezent lub wspólne, które coś symbolizuje ma dodatkowe znaczenie, ponieważ odwołuje się do naszych wspomnień, więc są jeszcze bardziej emocjonalne. Idealnym i kreatywnym pomysłem na taki prezent jest karykatura na zamówienie.

 

Czym jest karykatura

Karykatura to sposób przedstawienia postaci lub przedmiotu polegający na wyolbrzymieniu pewnych cech charakterystycznych. Karykatura ma na celu wywołanie humorystycznych, pozytywnych emocji.

 

 

Karykatury ze zdjęcia – sposób dający więcej możliwości i swobody

Bardzo często do stworzenia karykatury, potrzebna jest nasza własna fizyczna obecność oraz obecność malarza, który stworzy dzieło. Pracownia Artystyczna oferuje malowanie kreatury ze zdjęcia, która można przesłać. Jest to wygodny i szybki sposób pozwalający zaoszczędzić czas podróży oraz daje malarzowi większą swobodę przy pracy. Dodatkowym plusem jest fakt, że planowana karykatura ze zdjęcia może przedstawiać konkretną pozę, której nie dalibyśmy rady zrobić jeszcze raz w warunkach rzeczywistych oraz pokazać ludzi, z którymi obecnie nie przebywamy, za to mamy ich albo nasze wspólne zdjęcie.

 

Karykatura na zamówienie – prezenty na różnych przedmiotach

Firma ma bogatą ofertę, w której zawiera się karykatura ze zdjęcia na koszulkach, poduszkach i papierze. Karykatura na zamówienie może być również w czarno białych barwach jak i kolorowych lub może zaakcentować jeden określony kolor. Karykatury ze zdjęcia możemy podzielić na różne gatunki takie jak : karykatura portretowa, bajkowa, polityczna, kreskówka czy satyra obyczajowa.