lifting bez skalpela kraków

Czym jest bielizna kielichowa?

Bielizna kielichowa sklep jest bardzo ważnym elementem wystroju. To ona nadaje mszy odpowiedniego charakteru, dlatego bielizna kielichowa sklep powinna być odpowiednio dobrana. Bielizna kielichowa sklep oferuje zestaw różnych elementów bielizny kielichowej, które można dobrać w zależności od potrzeb. Znajdują się tam elementy w każdym kolorze liturgijnym. Bielizna kielichowa posiada ozdobne wzory, które nadają im niezwykłego charakteru.

Bielizna Kielichowa Sklep

Elementy bielizny

W skład bielizny kielichowej wchodzi: korporał, palka, puryfikaterz, welon i bursa. Są to elementy niezbędne do przeprowadzenia liturgii. Sklep posiada w swojej ofercie wszystkie te elementy.

  • Korporał jest to obrus o wymiarach 50x50cm. Na jego środku powinien znajdować się krzyż. Rozkłada się go czterokrotnie.
  • Bielizna kielichowa sklep posiada również w swojej ofercie palke. Jest to kwadratowy, usztywniony materiał, który służy do przykrycia kielicha.
  • Puryfikaterz dostępny na bielizna kielichowa sklep to nic innego, jak niewielki kawałek białego materiału, który służy do czyszczenia kielicha. Często posiada wyhaftowany krzyż na sobie.
  • Welon kielichowy jest to nakrycie na kielich, którego używa się przed rozpoczęciem liturgii eucharystycznej podczas mszy świętej. Na bielizna kielichowa sklep znajdują się rozmaite wzory, dzięki którym każda msza będzie wyjątkowym przeżyciem duchowym.
  • Bursa jest to torebka wykonana ze sztywnego materiału. Służy ona do przechowywania w niej korporału.

Zobacz całą ofertę na https://hurtpawel.pl/category/dla-parafii-bielizna-kielichowa