Wesele szczyrk to bardzo stresujący moment dla wszystkich par. Przed samym wydarzeniem konieczne jest zorganizowanie wielu niezbędnych rzeczy, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jest to proces, który trwa wiele czasu, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. O czym pamiętać i jak się do wszystkiego przygotować?

Organizacja ślubu marzeń

Pierwsze kroki organizacyjne:
– Ustalenie charakteru ślubu: cywilny lub kościelny
– Wybranie daty i rezerwacja
– Określenie budżetu, który zapewni kontrolę nad wydawanymi pieniędzmi
– Ustalenie wielkości wydarzenia i potencjalnej liczby gości
– Wybranie miejsca na przyjęcie weselne
– Rezerwacja terminów u kamerzysty, fotografa i innych specjalistów

Wyznaczone wyżej kroki to wstępne decyzje, dzięki którym wesele szczyrk będzie weselem, jakiego chcemy. Organizacja trwa wiele miesięcy, ale właśnie od tego powinniśmy zacząć, aby dalsze kroki przebiegały po naszej myśli.

wesele szczyrk

Tanie wesele szczyrk – czy to możliwe?

Jeżeli tylko chcemy, wesele szczyrk nie musi być wcale takie drogie. Przygotowując zaproszenia i winietki samodzielnie, możemy zachować w kieszeni nawet kilka złotych na sztuce. Do dekoracji wykorzystać można np. ozdobne słoiki z koronki, a kwiaty warto kupić na giełdzie kwiatowej.

Dobrym rozwiązaniem jest również rezygnacja z dodatkowych potraw. Podstawowe menu często okazuje się wystarczające, a jako dodatek możemy na osobnym stole postawić nasze własne wypieki, wędliny i alkohole, jeżeli jest taka możliwość.

Wesele szczyrk po naszemu

Przy organizacji pamiętajmy, że liczy się nasze zadowolenie. Wesele szczyrk to coś, co zapamiętamy do końca naszego życia. Warto jest postarać się i zorganizować wszystko tak, aby zapewnić dla nas wymarzone wydarzenie.

Poznaj szczegóły na https://www.dworekgoralski.pl/wesela/wesele-w-beskidach!