Wielu z nas marzy o figurze modelki, a zgrabne i szczupłe ciało to nieprzemijający trend. Chcemy zakładać ubrania, które kuszą nas z witryn sklepowych i nie wstydzić się wszechobecnych wałeczków. Masz więcej kilogramów tu i ówdzie? Nadwaga pozostała po ciąży lub jest wynikiem wieczornego podjadania? Teraz nie musisz katować się dietami, by stracić na wadze i poczuć się komfortowo w swojej skórze. To wszystko dzięki innowacyjnej metodzie.

Na czym polega body jest?

Body jet to nowoczesna technika redukcji masy tłuszczowej polegająca na liposukcji wykonywanej z wykorzystaniem strumienia wodnego. W porównaniu do klasycznego odsysania tłuszczu ta nowatorska metoda jest dużo mniej inwazyjna. Oddziela bowiem tkankę tłuszczową od włókien i mięśni, które powinny pozostać w nienaruszonym stanie. Liposukcja strumieniem wodnym ma za zadanie eliminować wyłącznie fałdy tłuszczu. System daje rewelacyjne rezultaty, a- co najważniejsze- efekty jego działania są trwałe. Zmiana jest widoczna od razu, ponieważ zabiegowi nie towarzyszy duży obrzęk.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Zastosowanie metody body jet nie wymaga dłuższego pobytu w szpitalu. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu niemalże natychmiast możemy wrócić do codziennych zajęć. Ryzyko wystąpienia krwiaków i siniaków jest minimalne, za to możemy dowolnie wymodelować sylwetkę, by latem brylować na plaży, czy na basenie.
	Body jet
Przeciwwskazania

Z metody body jet nie powinny korzystać osoby o dolegliwościach zdrowotnych takich, jak: nadciśnienie, cukrzyca, choroby serca, nerek lub wątroby.

Zyskaj piękne i zdrowo wyglądające ciało

Body jet to obecnie popularny zabieg i jedna z najciekawszych propozycji medycy estetycznej. Pomaga nam dokonać metamorfozy naszego ciała. W ten sposób budujemy również swój nowy wizerunek oraz poczucie własnej wartości.