Fundacja dla rodziny to niezależna organizacja, która ma na celu monitorowanie problemów między bliskimi oraz zapewnienie wsparcia psychologicznego.

Kłopoty w rodzinie

Zdarzają się sytuacje bądź czynniki, które wpływają negatywnie na funkcjonowanie rodziny. Mają o tym świadomość członkowie fundacja dla rodziny, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc, a tym samym stale doskonalić swoje kompetencje. Kontakt z podopiecznymi jest dla nich niezwykle ważny, dlatego nieustannie szerzą swoją działalność i głoszą swoje postulaty, aby osoby, które potrzebują pomocy od fundacja dla rodziny, zawsze mogły na nią liczyć.

fundacja dla rodziny

Darmowa poradnia

Osoby, które potrzebują pomocy od fundacja dla rodziny, mogą liczyć na pomoc specjalistów z darmowej poradni. Dotyczy to osób, które zmagają się z codziennymi trudnościami i szukają pomocy ze strony specjalistów. Zespół fundacja dla rodziny zawsze staje na wysokości zadania, aby wykonać swoje zadania jak najlepiej.

Naszym doradcom z fundacja dla rodziny przede wszystkim zależy na tym, aby pomoc była świadczona w sposób profesjonalny. Dlatego też organizacja uruchomiła również pomoc duszpasterską, której członkowie patrzą na sytuację pod względem wiary oraz wartości duchowych. Rodzina może liczyć na bezpłatne spotkanie z duszpasterzem oraz znalezienie rozwiązań, które wiążą się z życiem sakramentalnym.

Wzajemne wsparcie

Czasem w życiu przychodzą gorsze momenty, a osoba może czuć się samotna. Wtedy z pomocą przychodzi nasza fundacja dla rodziny, która gwarantuje pomoc psychologiczną oraz terapeutyczną.