Laseroterapia jest obecnie najbardziej popularną metodą usuwania niepotrzebnego owłosienia. W tym celu wybierany jest najlepszy laser diodowy, który sprawi, że zabieg będzie skuteczny i na najwyższym poziomie. Ponadto, efekty dzięki niemu są naprawdę zadowalające.

Najlepszy laser diodowy – jakie ma zalety i wady?

Najlepszy laser diodowy jest najskuteczniejszy w walce z niechcianym owłosieniem. To urządzenie pracuje na bardzo dużych mocach, przez co konieczny jest dobry system chłodzenia. Warto podkreślić, że jego skuteczność sięga do 99%. Kolejną zaletą jest mała liczba potrzebnych wizyt, aby zdobyć oczekiwane efekty. Natomiast najlepszy laser diodowy ma też swoje wady, takie jak duży koszt zabiegu, nieprzyjemne uczucie oraz możliwość wykonywania zabiegu tylko w okresach nie słonecznych. 

Najlepszy laser diodowy

Ile zabiegów należy wykonać?

Najlepszy laser diodowy jest urządzeniem, które aby przyniosło efekty należy średnio wykonywać od 4 do 8 razy. Liczba zabiegów uzależniona jest od kilku czynników, między innymi takich jak płeć, wiek, gęstość mieszków włosowych czy też od ilości melaniny w mieszku włosowym. Natomiast, powinno się je wykonywać co 4-6 tygodni. 

O czym należy pamiętać przed zabiegiem?

Najlepszy laser diodowy umożliwia trwałą depilację, ale aby przyniosła efekty należy przed zabiegiem odpowiednio nawilżyć skórę, pić dziennie 2 litry wody mineralnej. Ponadto, przed tą techniką usuwania owłosienia należy odstawić peelingi, zioła oraz skończyć z opalaniem skóry.