Żyjemy w czasach, w których wciąż obecny jest kult piękna zgodnie, z którym kobiety pragną smukłej figury. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się gabinety, w których można wykonać zabiegi z wykorzystaniem modelowanie sylwetki sprzęt. Dziś wiemy, że na otyłość czy nadwagę mają wpływ różne choroby i uwarunkowania genetyczne. Możliwe do podjęcia terapie są zatem świetnym uzupełnieniem dla stosowanej diety oraz wykonywanego wysiłku fizycznego.modelowanie swojej sylwetki

BTL EMSCULPT

To modelowanie sylwetki sprzęt ma za zadanie zredukowanie tkanki tłuszczowej i wyeksponowanie mięśni. Za jego pomocą możliwe jest np. wykonanie liftingu pośladków. Ponadto wspomniany modelowanie sylwetki sprzęt zapewnia działanie całkowicie bezbolesne.

BTL UNISON

To modelowanie sylwetki sprzęt działa na zasadzie połączenia monopolarnej radiofrekwencji i energii fali akustycznej. Dzięki nim możliwe są: redukcja tkanki tłuszczowej, lepszy metabolizm, walka z cellulitem. Oprócz to modelowanie sylwetki sprzęt pozwala również na polepszenie się elastyczności skóry i odbudowę kolagenu. Ogólnie mówiąc, znacząco poprawia się jakość skóry.

BTL VANQUISH ME

Zabieg przy wykorzystaniu tego modelowanie sylwetki sprzęt jest bezinwazyjny i bezpieczny, a przy tym można uzyskać wspaniałe efekty w walce z nadmiernymi kilogramami. Pierwsze efekty są widoczne praktycznie od początku redukcji. Ponadto poddanie się terapii tym modelowanie sylwetki sprzęt nie wymaga żadnych ograniczeń z naszej strony.

Po więcej serdecznie zapraszamy na: https://btmed.pl/urzadzenie/cryo-t-shock/!