W Polsce temat ochrony życia nienarodzonego, jak i samej aborcji jest bardzo kontrowersyjny. Z roku na rok przybiera na sile – rośnie też liczba zwolenników i obrony życia poczętego, jak i abortowania dzieci.

Fundacja prolife

Istnieje wiele organizacji i stowarzyszeń, których głównym celem są podpisy przeciwko aborcji, obrona życia poczętego i ratowanie rodziny. Dzieci nienarodzone nie mają prawa głosu, nie mogą wybierać czy mają przeżyć – dlatego tego typu fundacje stają za nimi murem i mówią ich głosem.

Szczególnie widoczne jest to w przypadku pikiet antyaborcyjnych, które wiele z nasz kojarzy ze względu na kontrowersyjne grafiki zabitych płodów.

fundacja obywatelska prolife dla rodziny

Zastanów się przed wyborem

Jeśli stoisz przed wyborem usunięcia nienarodzonego dziecka, dokładnie przemyśl swoją decyzję – chodzi tutaj o życie Twoje i Twojego nienarodzonego dziecka. Taka decyzja jest niezwykle trudna i bardzo często wymaga czasu.

Warto skonsultować wszystkie za i przeciw – można się zwrócić do fundacji prolife, które wystosują swoje argumenty, co może ułatwić podjęcie tego trudnego wyboru.

Stop aborcji

Fundacja obywatelska Życie i Rodzina mówi wprost: Stop aborcji w Polsce! Na swojej stronie internetowej dokładnie przedstawia wszystkie argumenty za życiem, opisuje też co dokładnie zawiera obecna ustawa antyaborcyjna w Polsce. Warto dowiedzieć się więcej na stronie https://www.zycierodzina.pl/