LGBT, czyli społeczność gejów, lesbijek, osób transpłciowych i biseksualnych coraz bardziej poszerza homoseksualną propagandę, która dotyka każdego z nas.

O LGBT słyszymy w szkole, na uczelni, w radiu, telewizji, widzimy reklamy w internecie. Świat LGBT zaczyna nas otaczać z każdej strony, próbując wmówić, że to środowisko jest zupełnie normalne i naturalne.

Homoseksualna propaganda

Propaganda LGBT coraz bardziej się rozprzestrzenia, zalewając nas informacjami ze świata gejów i lesbijek. Coraz częściej odbywają się także parady osób LGBT, gdzie widzimy kontrowersyjnie ubranych lub półnagich ludzi całujących się z osobami tej samej płci. Bardzo często podczas takich parad dochodzi do profanacji. Osoby LGBT jasno pokazują, że nie liczą się dla nich żadne wartości, zwłaszcza te chrześcijańskie.

Jak walczyć z LGBT?

Wiele z nas zastanawia się co może zrobić w tej sytuacji, jak powstrzymać homoseksualną propagandę. Możliwości jest kilka. Może brać czynny udział w akcjach i pikietach przeciw LGBT, można otwarcie mówić o swoich przemyśleniach i refleksjach w mediach społecznościowych, można również wspierać finansowo instytucje, które mówią wprost STOP LGBT.

Możliwości jest wiele, trzeba tylko zacząć działać i nie pozwolić, by propaganda dalej się rozszerzała i miała wpływ na coraz to młodsze pokolenia.