Depilacja laserowa jest to zabieg o którym myśli wiele Pań. Dzięki niej możemy na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia. Jest to zabieg, który ma zarówno swoje plusy i minusy.

Zalety depilacji laserowej
Depilacja laserem pozwala skutecznie usunąć włosy ze wszystkich partii ciała, nie zależnie czy to nogi, twarz czy pachy.
Jest to zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny, nie powoduje podrażnień ani innych skutków ubocznych.
Efekt który osiągniemy jest naprawdę bardzo trwały, podnosi to znacząco komfort życia. Nie musimy już korzystać z depilacji tradycyjnymi metodami które są bolesne, a ich efekt jest krótkotrwały.
A więc koniec z podrażnieniami i wrastającymi włoskami. Oszczędzimy także dużo czasu i zachodu związanego z tradycyjnym usuwaniem owłosienia.

Wady depilacji laserowej
Skuteczność zabiegu depilacji zależy w dużej mierze od karnacji skóry i koloru owłosienia. Osoby o bardzo ciemnej karnacji lub osoby o jasnych włoskach, nie powinny korzystać z tej metody. Nie będzie ona efektywna.
Depilacja laserowa jest droga, a sam zabieg depilacji powinno się powtórzyć kilka razy, ponieważ światło lasera działa tylko na włosy w fazie wzrostu. Depilację mimo, iż jest trwała należy powtarzać też raz do roku by utrzymać efekt.
Depilacja może też być niekomfortowa, podczas zabiegu odczuwa się szczypanie lub pieczenie.
Konieczne jest przygotowanie skóry przed depilacją laserową. Należy unikać podrażnień skóry – opalania, peelingu, a także zadrapań i skaleczeń. Również pielęgnacja po zabiegu powinna być szczególna. Delikatne kosmetyki i brak opalania to zalecenia każdego profesjonalisty wykonującego zabieg.
7595-6005-wu.jpg
Jak wybrać odpowiedni salon?
Zwróćmy uwagę na to jakich laserów używają w salonie, najskuteczniejsze są obecnie light sheer. Wystarczy więc wpisać w wyszukiwarkę frazę z konkretnym miastem np.: „depilacja light sheer kraków” i już mamy kilka interesujących wyników. Ważne by salon, który wybierzemy posiadał niezbędne certyfikaty oraz dobre opinie w internecie. Popytajmy też znajomych gdzie przeprowadzały zabieg i czy są zadowolone z rezultatów. Na pewno wybierzemy coś odpowiedniego dla siebie.

depilacja light sheer kraków