Inteligentne wibratory, zabawki sterowane na odległość, programy randkowe oraz seks-roboty – wydaje się, że dla dziedziny erotycznej nie ma rzeczy niewykonalnych. Finalnie nasze alkowy już dawno opanowały nowe technologie. Współżycie jest bardziej otwarte, natomiast orgazmy – coraz mocne. Mimo to istnieje także inna strona medalu – akcesoria do seksu z sukcesem zaczynają substytuować nam partnera.

Lovelife Krush to urządzenie do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Wyekwipowany jest w czujniki sensoryczne, umie mierzyć ciśnienie i dodatkowo dozoruje odporność w trakcie robienia ćwiczeń.

Z kolei Fiera wzmacnia podsycanie popędu seksualnego u kobiet, wykorzystując lekką stymulację i subtelne ssanie, aby wzmóc przepływ krwi oraz wilgoć pochwy.
Wibrator Afterglow wykorzystuje technologię świetlną PulseWave do „naturalnego potęgowania podniecenia”.

akcesoria do seksu


Świeca do masażu Bwarm zamienia się w ciepły, wonny krem do masażu. Kobiety uwielbiają zmysłowy kontakt. Erotyczny masaż to idealny sposób na zapoczątkowanie atrakcyjnego wieczoru. Nie martw się, iż stopiony olejek będzie ją palić..
Kulki gejszy dzięki ćwiczeniom z kulami panie mogą ćwiczyć okolice dna miednicy. Mięśnie dna miednicy w porządnej formie to wigor i z większym natężeniem intensywne odczucie przyjemności podczas stosunku dla wszystkich pań.

Nea jest mały, w pełni mieści się w dłoni, tymczasem jest nadzwyczaj krzepki jak na swój skromny wymiar. Tego typu wibratorek jest przeznaczony łechtaczce. Można się nim bawić samemu i w trakcie seksu. Jeśli umieści się go pod bielizną, będzie pieścił intymne okolice bez potrzeby wykorzystania dłoni.
Form 2 owego wibratora nie umieszcza się w środku, jest odpowiedni do rozkosznego stymulowania warg sromowych i łechtaczki. Ma parę szybkości oraz sposobów wibracji. W dodatku jest wodoodporny i można śmiało zanurzyć go w wannie. Bo dla pań ważna jest skuteczność, a nie wielkość.