Obecnie coraz więcej słyszy się o środowiskach LGBT, które domagają się swoich praw i równego traktowania. Starają się wmówić ludziom, że w niczym się od nich nie różnią i przenikają do ich życia, zmieniając ich zwyczaje i nawyki. Grupy te mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Dlaczego warto jednak powiedzieć stop LGBT?

Normalizowanie nienormalności

Coraz więcej osób zaczyna mówić stop LBGT i tym samym wyrażać swój sprzeciw wobec tego środowisku. Ludzie zaczynają zauważać, że stali się świadkami normalizowania czegoś, co nie jest normalne. Od zarania dziejów kobiety i mężczyźni łączyli się ze sobą w pary, a następnie zakładali rodziny i tym samym przyczyniali się do przerwania gatunku. Teraz zostało to zagrożone. Dlatego należy powiedzieć stop LGBT i odciąć się od tego nienaturalnego środowiska. Konieczne jest podjęcie odpowiednich działań i kroków zanim będzie za późno. 

Stop LGBT

Niszczenie rodzin

Ludzie z grupy LGBT domagają się coraz więcej przywilejów, które w żadnym stopniu się im nie należą. Chcą zyskać możliwość zawierania związków małżeńskich, a także dopcji dzieci. Przyczyniają się tym samym do zachwiania obrazu polskiej rodziny. Nie można pozwolić im na zniszczenie tradycji i kultury, która kształtowana była od wieków, dlatego konieczne jest powiedzenie stop LGBT. Tylko poprzez wyrażenie swojego jawnego sprzeciwu jest szansa na pokonanie tego środowiska i zadbania o porządek oraz ład w kraju. 

Zaciekawił Cię ten temat? Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.zycierodzina.pl/