Na czym polega makijaż permanentny brwi metodą cienia?

Makijaż permanentny brwi metodą cienia polega na tatuowaniu brwi, aby uzyskać pożądany efekt kolorystyczny oraz kształt. Do tego zabiegu używa się odpowiednich naturalnych pigmentów, które w żaden sposób nie są szkodliwe oraz co najważniejsze nie powodują alergii. Po wprowadzeniu pigmentów, makijaż permanentny brwi metodą cienia utrzymuje się nawet do trzech lat. Tę metodę można stosować na każdym typie urody oraz skóry. Po wykonanym zabiegu otrzymujemy efekt jakbyśmy właśnie wykonały hennę.

makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny brwi metodą cienia dla kogo?

Jest to propozycja dla osób, które zdecydowanie wolą swoją wersję w nieco mocniejszym makijażu. Makijaż permanentny brwi podkreśla nasze rysy twarzy i sprawia, że stają się dużo bardziej wyraźne. Samo wykonanie nie jest bolesne, a zabieg trwa około godzinę. Makijaż permanentny brwi metodą to propozycja dla osób, które mają problem z nieregularnym kształtem brwi i małą ilością włosków.

makijaż permanentny brwi

Przeciwwskazania w wykonywaniu makijażu permanentnego

Makijaż permanentny brwi nie jest odpowiednim wyborem dla każdej osoby. Z pewnością powinny unikać go osoby, które mają jakiekolwiek alergie na barwniki lub będące w ciąży. Makijaż permanentny brwi nie współgra z wszelkiego rodzaju świeżymi bliznami czy znamionami. Powinny unikać go także osoby, które zażywają leki rozrzedzające krew oraz przeszły choroby nowotworowe skóry. Zobacz https://www.ewaniziol.pl/oferta/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-brwi/