Reklamy telewizyjne, billboardy, , promocja w miejscu sprzedaży, targi branżowe – wszystkie te formy promocji wymagają obecności osób o właściwiej postawy i scharakteryzowanych umiejętnościach. Samoistne szukanie pasujących modelek, aktorów, bądź hostess to zadanie trudne i czasochłonne.


W tego typu sytuacji efektywnie pomoże nam profesionalna agencja. Współczesne banki twarzy posiadają przeróżną bazę statystów, aktorek i modeli. Jak sprawdzić, czy określona agencja castingowa (hostessy warszawa) jest doświadczona i warta naszej uwagi?


Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy baza współpracujących z agencją jednostek jest zróżnicowana (wiek, płeć, rasa, rodzaj urody, budowa ciała) i rozbudowana a także czy można mieć do niej dostęp za pomocą internetu: tego rodzaju rozwiązanie wiele upraszcza i nie wymaga bezcelowego jeżdżenia na spotkania. Po drugie, wskazane jest sprawdzić, czy agencja ma osobiste studio castingowe a także profesjonalny sprzęt fotograficzny i filmowy. Dowiedzmy się, w jakich miastach i z jaką częstością odbywają się castingi – to pozwoli nam odpowiedniej dostosować agencję do prywatnych planów biznesowych. Zwróćmy uwagę na zakres działań danej agencji oraz jej uprzednie doświadczenie.Oceniając agencję na podstawie powyższych kryteriów, będziemy zdołali podjąć decyzję o potencjalnej współpracy, bez ryzyka, iż wyłonione w castingu jednostki będą nieodpowiednie.


Źródło: fukumodels.pl