Każdą kobietę choć raz w życiu interesowała depilacja laserowa Rzeszów. Kiedy przychodzi okres wiosenny, a później letni, a z szaf wyciągane są sukienki, krótkie spodenki czy stroje kąpielowe, kompleksem większości kobiet staje się owłosienie na ciele. Codzienne używanie maszynki nie sprzyja zachowaniu sprężystej i nawilżonej skóry. Z kolei sprawia, że jest ona podrażniona. Jednak nie czujemy się komfortowo, gdy zauważymy choć jeden włosek na naszym ciele. Złotym środkiem w tym przypadku staje się depilacja laserowa Rzeszów.

depilacja laserowa Rzeszów
Przeciwwskazania do zabiegu

Mogłoby się wydawać, że depilacja laserowa Rzeszów jest dla każdego i nie istnieją jakieś wytyczne, które należy spełnić, aby móc poddać się zabiegowi. Jednak, takie myślenie to błąd. Należy pamiętać, że każdy zabieg kosmetyczny ma listę przeciwwskazań, które dyskwalifikują osobę do wykonania takiego zabiegu. Decydując się na depilacja laserowa Rzeszów, nie możemy: mieć opalonej skóry, być w ciąży, posiadać nowotworów, infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych oraz stosować samoopalaczy. To najważniejsze aspekty, które należy wziąć pod uwagę, umawiając się na zabieg, jakim jest depilacja laserowa Rzeszów.

Pielęgnacja po zabiegu

Po wykonaniu każdego zabiegu kosmetycznego istotną rolę w zachowaniu efektu odgrywa pielęgnacja. Choć podrażnienia spowodowane depilacją laserową najczęściej utrzymują się od kilku godzin do kilku dni to niezależnie od przypadku, po zabiegu należy: unikać gorących kąpieli, sauny i basenu, trzymać skórę z daleka od preparatów na bazie alkoholu, peelingów oraz nie opalać się.