Fundacja dla rodziny to zbiór osób, których wspólnym celem jest wspieranie rodziny na różnych szczeblach — pomoc nienarodzonym dzieciom czy zbieranie podpisów przeciwko aborcji.

Czym zajmuje się fundacja?

Głównym zamierzeniem fundacja dla rodziny jest stała i rzetelna praca dla rodzin i dzieci. Opiera się ona na pracy grupowej, organizacji wydarzeń czy wychodzeniu na ulicę i organizacji pikiet. Możliwe jest również indywidualne spotkanie z członkami fundacji i rozmowa na temat bieżących działań.

fundacja dla rodziny

Działania w internecie

Fundacja dla rodziny swoje działania prowadzi również w internecie. Na oficjalnej stronie publikowane są artykuły na temat ochrony nienarodzonych dzieci oraz umieszczane są wpisy na temat ostatnich działań członków organizacji. Jak wiadomo, najprostszą formą pomocy jest wsparcie finansowe. Członkowie fundacja dla rodziny często zakładają różnego rodzaju zbiórki internetowe, które udostępniają następnie na stronie. Możliwe jest również wpłacenie środków na konto fundacji, które widnieje na stronie internetowej.

Jak wspomóc fundację?

Fundacja dla rodziny daje możliwość uczestnictwa w wolontariacie we wcześniej zaplanowanych wydarzeniach, takich jak pikiety czy zbieranie podpisów na ulicach polskich miast. Informacje na ten temat można sprawdzić na stronie organizacji lub Facebooku, które publikowane są na bieżąco. Można również skontaktować się z przedstawicielem fundacji telefonicznie. Ponadto można wpłacać środki na konto fundacja dla rodziny oraz przekazać 1% ze swojego podatku na rzecz organizacji.