Manicure Wrocław

Dłonie i ich wygląd od zawsze miał duże znaczenie. Już w książkach z epoki romantyzmu, można znaleźć opisy, w których to autor zachwyca się delikatnymi, drobnymi dłońmi dziewczyny, którą kocha. Kobiety, aby poczuć się lepiej i pewniej, malują paznokcie i dbają o dłonie, a to wszystko jest częścią manicure Wrocław.

Manicure Wrocław to zabieg kosmetyczny, który wykonywany jest na paznokciach u rąk. To działanie mające poprawić wygląd paznokci. Może być ono przeprowadzone w salonie kosmetycznym przez manikiurzystkę, ale i również w domu przez każdego z nas. W jego skład wchodzi nadawanie kształtu paznokciom przez piłowanie, pielęgnowanie płytki paznokcia, usunięcie skórek i opcjonalnie nałożenie lakieru.

manicure wrocław

Rodzaje manicure Wrocław

Salony kosmetyczne w swojej ofercie posiadają wiele rodzajów manicure Wrocław, dlatego idąc do manicurzystki, warto wiedzieć, czym charakteryzuje się dany zabieg.

  • Manicure klasyczny-podstawowy i najprostszy zabieg, w którym usuwane są skórki, a paznokciom nadawany jest kształt oraz opcjonalnie kolor.
  • Manicure hybrydowy-składa się z manicure’u klasycznego, ale dodatkowo maluje się paznokcie lakierem, który jest utwardzany przez promienie UV.
  • Manicure żelowy-pozwala na przedłużenie płytki paznokcia, a następnie pomalowanie jej wybranym lakierem
  • Manicure japoński-to zabieg wzmacniający i odżywiający nasze paznokcie.

Warto pamiętać, że manicure Wrocław nie musi pełnić tylko funkcji upiększającej, ale może również wzmocnić nasze paznokcie.

Poznaj szczegóły na https://lakoshi.pl/paznokcie-6!