Przeminęło już kilkadziesiąt lat od rozważań słynnego amerykańskiego badacza, Kinseya, który to odkrywczo okrzyknął światu, iż żeński instynkt seksualny posiada natężenie równą męskiemu, a co sporzej, panie z intymnych zbliżeń czerpią taka samą, a z sporym prawdopodobieństwem – nawet większą, przyjemność! Faktem niewątpliwym jest, iż panie mają niezbywalne przepis zatopienia się w rozkoszy bez konieczności realizowania jakiejkolwiek działalności.

Nie bez powodu zwykle w najwyższym stopniu lubianą przez mężczyzn pozycją jest ta na dżokeja. Wszelki mężczyzna chciałby w łóżku być bezwładnym odbiorcą przyjemności, a tu natura spłatała dowcip i powolni na co dzień, a szczególnie w sprawach związanych z domowymi obowiązkami, mężczyźni muszą wykazywać się nie lada pomysłowością, pilnością, tężyzną oraz podzielnością czujności w pozycjach bliskich. Przypuszczalnie jest to powód niepowodzenia facetów na odmiennych frontach, w szczególności frontach pralki bądź szafki ze specyfikami do sprzątania.

System w przyrodzie to rzecz święta, a na jej ochronie w czasie wieczorów panieńskich i odmiennych zdecydowanie sfeminizowanych impr, niczym żelazny maszt, stoi nie kto inny jak…striptizer. Tak, tak, to oczywiście przedstawiciel tej roboty należy do drogiej męskiej mniejszości, który nie mówi: „nie chcę mi się”, nie ośmiela: „to obecnie ty coś zrób”, nie przekręca niewieścimi wzruszeniami: „czuję, że chcesz się trochę poruszać”. Wyjątkową modą napawa się hen party glasgow.

Jest chodzącym, ożywiającym, kipiącym wprost testosteronem. Wie, po co tutaj jest oraz co ma wykonywać. O ile ktoś wciąż nie pojmuje, skądże powodzenie na wieczorach panieńskich prawdziwych oraz odpowiednio ukształtowanych mężczyzn, to lub już kiedyś pożegnał się ze własną męskością, powinien przeanalizować poziom hormonów we krwi, bądź jest zakonnicą. Według sporego grona niewiast spotkanie ze striptizerem może przekształcić postawę do seksu i zdoła naturalnie w związku z tym poniektórzy widzą w tym coś niestosownego. Ci, jacy skosztowali, pod żadnym pozorem nie współczuli tej woli. Wieczór panieński to być może być ostatni dzwonek. Tak czy innym sposobem – kto kiedyś spotka się z ogniem, nigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com