Wygasło już sporo czasu od teorii badacza, Kinseya, który to odkrywczo ogłosił światu, iż niewieści instynkt erotyczny ma natężenie równą męskiemu, a co sporzej, panie z intymnych zbliżeń czerpią taka samą, a z znaczącym prawdopodobieństwem – nawet większą, przyjemność! Faktem niewątpliwym jest, że kobiety posiadają niezbywalne przepis zatapiania się w rozkoszy bez konieczności sprawowania jakiejkolwiek aktywności.

Nie bez powodu średnio najbardziej lubianą przez mężczyzn pozycją jest ta na dżokeja. Każdy mężczyzna chciałby w łóżku być biernym nabywcą rozkoszy, a tu przyroda spłatała figla oraz ociężali na co dzień, a w szczególności w kwestiach połączonych z domowymi obowiązkami, panowie muszą wykazywać się nie byle obrotnością, pracowitością, tężyzną oraz podzielnością czujności w pozycjach bliskich. Prawdopodobnie jest to powód niepowodzenia panów na innych frontach, przede wszystkim frontach zmywarki czy też szafki ze specyfikami do sprzątania.

System w naturze to rzecz święta, a na jej ochronie w trakcie wieczorów panieńskich oraz innych widocznie sfeminizowanych balang, niczym żelazny maszt, stoi nie kto odrębny jak…striptizer. Tak, tak, to naturalnie wyraziciel tej pracy przynależy do cennej męskiej mniejszości, jak nie mówi: „nie chcę mi się”, nie pobudza: „to dzisiaj ty trochę zrób”, nie manipuluje niewieścimi uniesieniami: „przewiduję, że chcesz się trochę poruszać”. Specjalną modą cieszy się hen party glasgow.

Jest chodzącym, buzującym, burzącym otwarcie testosteronem. Wie, po co tutaj jest oraz co ma czynić. Jeśli ktoś dalej nie pojmuje, skądże wziętość na wieczorach panieńskich prawdziwych oraz dobrze ukształtowanych mężczyzn, to lub już dawno pożegnał się ze swoją męskością, winien przeanalizować stan hormonów we krwi, albo jest zakonnicą. Według wielu dam spotkanie ze striptizerem może przekształcić podejście do seksualności i być może naturalnie z tej przyczyny niektórzy widzą w tym coś niegodziwego. Ci, jacy spróbowali, przenigdy nie żałowali tej decyzji. Wieczór panieński to być może być ostatni dzwonek. Tak czy inaczej – kto kiedyś zastanie się z płomieniem, nigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com