Bywają takie momenty w życiu, kiedy nie jesteśmy najlepszej sprawności psychicznej oraz fizycznej i potrzebujemy czasu na to, aby zregenerować ciało oraz umysł. W życiu codziennym ciężko o odpowiednią odbudowę. Rehabilitacja Kraków jest wskazana w momentach, gdy potrzebna jest rekonwalescencja po ciężkim urazie lub upadku. W trakcie zabiegu rehabilitacyjnego pacjent ma stymulowane określone tkanki, gdyż bezpośrednie oddziaływanie na nie ma pobudzić je do działania. Metody, które pozwalają na odpowiednie wspomaganie stymulacji tkanek to m.in. masaż leczniczy, ergoterapia oraz kinezyterapia.stanowisko rehbilitacji

Różnorodność w ofercie

Nasz gabinet posiada szeroką gamę usług rehabilitacja Kraków. Spośród nich można wyróżnić: terapię manualną, instruktaż ćwiczeń, fonoforezę, ultradzwięki, magnetoterapię, elektrostymulacje, TENS, fale uderzeniowe, rehabilitacje pourazowe, rehabilitacje pooperacyjne, treningi personalne, masaże lecznicze, kinesiotapeing oraz wiele innych.

Kiedy warto pomyśleć o rehabilitacji?

Decyzję dotyczącą tego, czy pacjent ma się poddać rehabilitacji, podejmuje lekarz. Bardzo często trafiają pod nasze skrzydła osoby, które mają problem z ruchomością stawów lub mają konieczność ponownego uaktywnienia się, gdyż musieli unikać ruchu ze względu na doznany uraz czy uszkodzenie. Z pomocy rehabilitacja Kraków korzystają często również osoby po zabiegach chirurgicznych. Leczymy wiele dolegliwości: wady postawy, nerwobóle, dyskopatie, drętwienie kończyn i palców, stany napięcia i przemęczenia, stany po urazach i zabiegach operacyjnych, zespoły bólowe stawów i kręgosłupa, bóle głowy, napięcia karku, ale też zmiany zwyrodnieniowe.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej sprawdź: https://medichouse.com.pl/rehabilitacja/!