W ostatnich latach społeczeństwa na całym świecie coraz bardziej akceptują osoby homoseksualne i transpłciowe. Jest to wynikiem homoseksualnej propagandy, która manipuluje ludźmi i wmawia im, że takie wartości są normalne. To błąd. Bądź przeciw LGBT i nie dopuść do zachwiania przyjętych lata temu norm. 

Religia

Jednym z głównych powodów, dla których warto być przeciw LGBT jest religia. W wielu wyznaniach homoseksualizm traktowany jest jako grzech i wyraźnie sugeruje się, że takie osoby należy potępiać. LGBT stanowi zagrożenie dla tradycyjnych wartości i stylu życia. Przypomnij sobie katolickie zasady, których uczono nas, gdy byliśmy dziećmi. Nie zapominaj o tej nauce. Postaw na bycie przeciw LGBT

Niszczenie rodzin

Normalna rodzina to taka, w której dzieci wychowywane są przez matkę i ojca. Środowiska LGBT chcą to zmienić, żądając praw do adopcji. Nie pozwól na to i bądź przeciw LGBT. Pomyśl o najmłodszych, którzy mogą być skazani na posiadanie dwóch matek lub dwóch ojców. To nie jest normalne. Powiedz głośno, że jesteś przeciw LGBT i nie dopuść do zniszczenia rodzin.

Przeciw LGBT

Kwestie polityczne

Czy wiesz, że tematyka homoseksualizmu jest często wykorzystywana w polityce jako narzędzie walki o władzę? Niektórzy politycy i partie polityczne wykorzystują kwestie związane z homoseksualizmem i transpłciowością jako sposób na zjednanie sobie elektoratu lub na odwrócenie uwagi od innych, ważnych spraw. Bądź przeciw LGBT i nie daj sobą manipulować. 

Przeczytaj więcej na stronie: https://www.zycierodzina.pl