Zdrowie oraz uroda stanowią bardzo ważną wartość, również dla pacjentów laserowe usuwanie żylaków Opole. Żylaki są przykładem przypadłości, która nie tylko może zagrażać naszemu zdrowiu, ale ma też wpływ na nasz wygląd zewnętrzny. Dlatego czujemy się przez nie niekomfortowo i po prostu źle. Jednak wcale nie musi tak być. Laserowe usuwanie żylaków Opole proponuje innowacyjną i nieinwazyjną metodę leczenia i pozbywania się żylaków.

W skrócie o problemie

Dużo siedzimy, mało się ruszamy, palimy papierosy, jemy niezdrowo, a może wszystko się łączy i w ostateczności mamy problem z wagą? Jeśli tak, to żylaki mają idealne warunki do powstawania. Mimo, że żylaki mogą być uwarunkowane genetycznie, to i tak prowadząc niezdrowy tryb życia i bez niekorzystnych genów możemy mieć żylaki. Niewydolność żylna daje o sobie znać właśnie poprzez żylaki. Na początku możemy odczuwać jedynie mrowienie, swędzenie, ciężkość nóg, lub ich obrzęki. Takie objawy często nie są dla nas wystarczająco poważne, aby udać się do kliniki. Ale laserowe usuwanie żylaków Opole przypomina, że długotrwałe bagatelizowanie żylaków może prowadzić do poważniejszych schorzeń takich jak zakrzepica

.Laserowe usuwanie żylaków Opole

Co oferuje laserowe usuwanie żylaków Opole?

Zabiegiem, w którym się specjalizujemy, jest oczywiście laserowe usuwanie żylaków. Pierwszym, dużym plusem, który wyróżnia tę metodę, jest nieinwazyjność. Pacjent po zabiegu nie na żadnego nacięcia czy blizny. Wykorzystujemy laser, którego światło ma za zadanie wejść w niewydolną żyłę pacjenta, co powoduje obkurczenie i zamknięcie żyły. Zabieg jest też bardzo krótki, trwa od 2 do 3 godzin i nie wymaga znieczulenia całkowitego. Koszt takiego zabiegu w laserowe usuwanie żylaków Opole wynosi od 2 do 3 tysięcy złotych, w zależności od skali problemu.