Jak to mówią: Damom nie dogodzisz. I taka jest prawda. Panie, które posiadają długie włosy potrzebują posiadać krótkie, a te które mają krótkie pragną mieć długie. O ile z długich włosów bez trudności zrobimy włosy krótkie, to na odwrót, nie będzie to już takie banalne. Na pomoc tym kobietom przychodzą sprzedawcy oferujący doczepiane włosy. Wybór włosów doczepianych na polskim rynku jest nadzwyczaj rozległy. Z reguły kupowane są włosy doczepiane clip in.

włosy clip in

Sposób clip in inaczej nazywana kanapkowa polega na dopinaniu wstążek z włosami o różnorodnych szerokościach w wybranych przez nas częściach głowy z wykorzystaniem klipsów. Taśmy nie spadają z głowy. Szersze taśmy zapinamy na tyle głowy na rozmaitych wysokościach, natomiast węższe przypinamy na bokach. Zdobywamy wówczas jak najbardziej naturalny efekt. Jest to nowoczesna oraz tania, a przede wszystkim szybka możność osiągnięcia ślicznych oraz długich włosów w niezwykle krótkim czasie. To idealne rozwiązanie dla pań, którym zależy na świetnym efekcie, albowiem wybierają się na potańcówkę bądź mają ślub i potrzebują zaskoczyć przybyłych i pana młodego. Włosy clip in to selekcja między włosami syntetycznymi, a włosami naturalnymi. Pierwsze sprawdzą się na jednorazowe wyjścia oraz na imprezy. Są sporo tańsze od włosów naturalnych, a ich struktura będzie do nich podobna. To opcja na wyjątkowe okazje. Włosy naturalne będą bardzo dobre dla Kobiet, które chcą dopinać włosy codziennie. Odpowiednio pilnowane będą radować właścicielkę niezwykle długo od kupienia. Włosy tego rodzaju wolno koloryzować, czesać, prostować bez obawy o defekt.

doczepiane włosy

Włosy doczepiane clip in to jak widzimy rozwiązanie na co dzień, jak i na jednokrotne wyjście. Same powinniśmy wyłowić należyty wyrób dla naszych potrzeb. Duży wybór kolorów pozwoli zamienić się w długowłosą laske szybko oraz na długo. Panie z krótkimi włosami w końcu zasmakują jak to jest mieć długie włosy.