głosowanie aborcja

7 marca 2023 roku odbyło się aborcja głosowanie, w którym parlamentarzyści zabrali głos w sprawie ustawy “Aborcja to Zabójstwo”. Wyniki okazały się szokujące i dla wielu osób druzgoczące oraz niezwykle rozczarowujące. Posłowie opowiedzieli się przeciwko obronie życia.

Wyniki aborcja głosowanie

Mimo tego, że 150 tys. obywateli zadeklarowało chęć zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji, podczas marcowego aborcja głosowanie posłowie zlekceważyli głos narodu. Spośród 427 głosujących, tylko 99 z nich rzeczywiście okazało się być obrońcami życia. 3-krotnie więcej posłów bezlitośnie odrzuciło ustawę, która miała szansę zrewolucjonizować polski ład i przywrócić wartości w kraju. 27 osób natomiast wstrzymało się od ostatecznego głosu. Wiemy więc, kto z rządzących chce przyzwalać na promowanie morderstwa, o czym świadczą same liczby z aborcja głosowanie.

aborcja głosowanie

Okrucieństwo w czystej postaci

Ten skandaliczny wyrok aborcja głosowanie może dać wiele do myślenia polskiemu społeczeństwu. Ludzie powinni zastanowić się, kto w tym kraju sprawuje władzę i czy rzeczywiście chce się pozostać wyborcami takich osób. Czy bezduszni ludzie rzeczywiście powinni mieć wpływ na decyzje podejmowane w Sejmie? Aborcja jest niczym innym niż zabójstwem z zimną krwią nienarodzonego dziecka. Nie możemy na nią zezwalać i zachowywać się, jakby problem nie istniał. Trzeba powiedzieć jej stop, tak samo jak samemu promowaniu i nakłanianiu do niej. Namawianie do morderstwa też jest swego rodzaju przyczynieniem się do zbrodni!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.zycierodzina.pl/.