Nowo otwarty salon pielęgnacji aut zaprasza osoby kochające troszczyć się o swoje samochody.
Najlepsze auto spa Kraków oferuje właśnie teraz! Przyjedź i sam zobacz i wypróbuj. Najatrakcyjniejsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Opcja umycia każdego modelu auta bez względu na jego skalę zabrudzenia. Małe ceny w porównaniu do poziomu świadczonych usług.

W jaki sposób zadabać o samochód

auto spa Kraków

Sympatyczny personel. Możliwość rozmienienia gotówki na miejscu. Dbałość o najmniejszy szczegół. Najlepszej jakości kosmetyki do samochodu. Pełny profesjonalizm. To jedynie niektóre atuty. Jako jedyna firma wszystkie zadania sprawujemy z zaangażowaniem i dbałością. Zaspokojenie klienta gwarantowane. Troszczymy się o całe auto a nie wyłącznie o zewnętrzną najbardziej widoczną karoserię. Na żądanie klienta możemy wypolerować całe auto. Specjalne środki do pielęgnacji felg umożliwiają uwydatnienie ich w delikatny a zarazem przykuwający uwagę sposób. Oferujemy też naprawę uszkodzeń, zmianę barwy oraz polerowanie ich.

Wszystko co masz obowiązek wiedzieć o pielęgnacji auta

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Kraków troszczy się nie tylko o karoserię samochodu. Odkurzenie całego środka, bądź wyczyszczenie tapicerki jest dla nas radością oraz satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków proponuje z utrzymaniem pełnego profesjonalizmu wykonywań. Po wyeliminowaniu przebarwień czy zniszczonego lakieru auto jest jak prosto z salonu. Po spotkaniu z naszymi specjalistami auta wyglądaja jak prosto z salonu. Nasi klienci są zadowoleni czemu dowodzą ich oceny i opinie. Jako jedni z niewielu przedsiębiorstw oferujemy także usługi dla motocykli. Dbamy o każdy detal. Chronimy skórzane fragmenty jak również lakier, specjalną powłoką pomagającą zabezpieczyć lakier przed odpryśnięciami. Chronimy okna oraz osłony. Wymycie wszelkich elementów chromowanych z ubrudzeń nie porysowywując ich.
W naszej ofercie jest również czyszczenie samochodów rolnych i innych pracujących mocno zabrudzonych maszyn. Przybądź, sam zobacz oraz oceń.