Mówi się o nim, że to jedyna taka impreza w życiu, na której para celebruje swoją miłość z najbliższymi – wesele. Praktycznie w każdej istniejącej religii, kulturze na świecie pojawia się motyw ślubu oraz wesela. Różnią się one formą, wystrojem, symboliką. Łączy je obecność pary, która we wszystkich przypadkach ślubuje sobie bycie mężem i żoną. W Polsce, ostatnimi czasy popularnym trendem stało się wesele w stylu boho. Skąd taka moda? Stylistyka boho wymyka się konwenansom i utartym wzorcom weselnym, dzięki czemu para młoda oraz goście mogą poczuć się swobodnie, gdzie wesele raczej kojarzy nam się z wystawną, niczym z czerwonego dywanu, imprezą w pałacu. Zatem wesele w stylu boho to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zrobić je w bardziej luźnej atmosferze.

wesele w stylu boho beskidy

Miejsce na imprezę

Pierwszym krokiem przy organizacji wesele w stylu boho powinno być wybranie właściwego miejsca. Stary ogród z wysokimi, rozłożystymi drzewami, przystrojonymi skromnymi lampionami oraz drewniane ławy, na których rozłożono płócienne obrusy, to wymarzona sceneria na wesele w stylu boho beskidy. Jeśli impreza planowana jest na późną wiosnę lub lato to wspaniale zorganizować je gdzieś na świetnym powietrzu. Wesele w stylu pasuje do wnętrz, w których przede wszystkim królują naturalne dekoracje, takie jak kolumnowe świeczki, naturalne, kwiaty, zgrzebne tkaniny oraz drewno i cegła.

Kreacje dla  Państwa Młodych

Ten styl z pewnością nie sprawdzi się u Pań, które marzą o śnieżnobiałej sukni księżniczki. Gdy organizujemy wesele w stylu boho  kreacja będzie znacząco odbiegać wyglądem od tych tradycyjnych. Kroje sukienek boho są luźne i swobodne. Najczęściej wybierane kolory to złamana biel, kość słoniowa albo odcienie beżu. Jako dodatek zamiast ciężkiej biżuterii z diamentów, sprawdzą się frędzle albo po prostu żywe kwiaty w postaci wianka. Jeśli chodzi o pana młodego, to może ubrać się w garnitur w kolorze brązu z kamizelką w kratkę oraz butami w stylu derby.