Ilość okazji, przy jakich nabywamy upominki dla dzieci jest faktycznie duża w skali roku. Obdarowujemy najmniejszych członków rodziny w dniu imienin, w święta Narodzenia Pańskiego, na święto Wielkiej Nocy, na Dzień Dziecka, z okazji wygrania turnieju szkolnego bądź zdobycia świadectwa z wyróżnieniem. Dziecko ma wtedy wiele maskotek, gier, ekwipunku sportowego oraz w pewnym momencie zbliża się chwila, w jakiej posiadamy znaczny problem, bo nie wiemy cóż kupić. Wszakże nasze dzieci już wszystko posiadają, a jeśli nie wszystko to te zabawki, jakie można by kupić nie są akceptowane przez rodziców.

Własny miś na zamówienie

Powodem bywa na przykład to, że zabawka jest hałaśliwa lub posiada niewielkie elementy. I cóż wtedy? Wydaje się, iż opcji nie ma wcale tak dużo. Parę się jednakże znajdzie. Można zabrać pociechę na cały dzień w parku rozrywki lub na wycieczkę do ogrodu zoologicznego lub innego miejsca, gdzie będzie sporo niespodzianek w trakcie dnia, jakie nie pozwolą malcowi się nudzić ani przez chwilę.

Własny miś na zamówienie

Większość maluchów jednakże woli zabawki materialne, a takie zabawy uważa bardziej za przyjęcie urodzinowe, na jakim każdorazowo jest wiele prezentów. Takim materialnym upominkiem może być własny miś na zamówienie. Dziecko kreuje wówczas swą własną, wyśnioną maskotkę. Rodzic ma wtedy gwarancje, że tego typu miś w całości będzie odpowiadał wymaganiom brzdąca, oraz równocześnie będzie czymś unikatowym a także jedynym w swoim rodzaju. Nikt inny nie będzie właścicielem takiego pluszaka. Może on mieć nogi oraz rączki w innych kolorach, czerwoną bluzeczkę oraz zielony kapelusik, może mieć wąsik lub nie. Wszystko zależy od inwencji twórczej oraz pomysłowości dziecka lub rodzica, jaki może wziąć udział w kreowaniu pluszaka. Radością będzie nie tylko posiadanie tego typu zabawki, ale też przebieg jej kreowania. Maluchowi rozwija się w taki sposób wyobraźnia poprzez zabawę. Miłe z pożytecznym.