Malowanie gabarytów

Dlaczego pokrzywa jest ważna dla włosów?

Pokrzywa zwyczajna jest rośliną pospolitą zaliczaną do grupy bylic. Pokrzywa efekt dostarcza duża dawkę witaminy C. Szampon z pokrzywy zawierający witaminę C wspomaga proces tworzenia kolagenu, który jest elementem budulcowym włosów. Witamina C pomaga w wzmocnieniu, odbudowie, a także pobudzeniu do wzrost. Witamina C w szampon z pokrzywy jest naturalnym przeciwutleniaczem, który wspomaga proces oczyszczania organizmu, co wzmacnia odporność przed różnego rodzaju patogenami.
Dobrą opcją w walce z nadmiarem sebum jest użycie dobry szampon do włosów przetłuszczających się.
Włosy przetłuszczające są wynikiem nadmiernie wydzielanego sebum. Nadmierne wydzielanie sebum najczęściej jest spowodowane zmianami w układzie hormonalnym czy reakcją na stres. Aby poprawić kondycję swoich włosów oraz zapobiec niepożądanym efektom należy użyć dobry szampon do włosów przetłuszczających się. W przypadku włosów z problemami należy usunąć zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy.

szampon z pokrzywy

Efekty stosowania szamponu z pokrzywy

Jednym z głównych efektów, jakie od razu możemy zauważyć po stosowaniu szampon z pokrzywy jest poprawa wyglądu włosa, jak i skóry głowy. Włosy stają się puszyste, lśniące i zadbane. Pokrzywa pomaga w głębokim oczyszczeniu oraz poprawie kondycji. Działanie pokrzywy na włosy jest wielopłaszczyznowe. Bardzo ważnym zastosowaniem szampon z pokrzywy oprócz działania przeciw przetłuszczaniu, posiada również działanie przeciwłupieżowe. Łupież jest bardzo powszechnym problemem, który może dotknąć każdego.

Kup na https://nami24.pl/szampon-na-bazie-serwatki-mlecznej-z-ekstraktem-z-pokrzywy.html