palety euro sprzedaż

Drewno — naturalny budulec

Drewno jest niezwykle uniwersalnym surowcem używanym do produkcji różnego rodzaju przedmiotów. Można z niego również pozyskać palety, na których można przechowywać różnego rodzaju produkty. Sprzedaż palet euro jest nie tylko efektywna, ale również szybka i przystępna cenowo.

Palety euro

Mają one specjalne tłoczenia między innymi na wózki widłowe, by można je było z łatwością przewozić po danym magazynie. Palety są bardzo tanie, dlatego tak wiele gospodarzy je kupuje. Nasza firma od dawna zajmuje się sprzedaż palet euro, które są przyjazne dla otaczającego środowiska oraz można je wykorzystać w różny sposób — m.in. jako mebel czy ozdoba. Z palet można zbudować także ogrodzenie dla mniejszych zwierząt.

sprzedaż palet euro

Europalety są licencjonowane przez EPAL, a po bokach posiadają specjalne oznakowanie. Występują w kilku zasadniczych rozmiarach — jednym z najpopularniejszych jest 1200×800 mm. Są to jedne z najczęściej sprzedaż palet euro jak i kupowane przez klientów. Palety te są niezwykle wytrzymałe — mogą przenosić ok. 1500 kg oraz posiadają około 9 klocków w obrębie palety. Sprzedaż palet euro jest popularna w magazynach, gospodarstwach rolnych, motoryzacji, przemyśle chemicznym i spożywczym.

Uniwersalność palet euro

Ich rozstaw jest dopasowany do wszystkich wózków widłowych, dzięki czemu sprawnie można przewozić materiały produkcyjne, spożywcze czy włókiennicze. Sprzedaż palet euro może funkcjonować na terenie całej Unii Europejskiej, a dzięki specjalnej obróbce sanitarnej nie namnażają się na nich drobnoustroje. Ponadto palety otrzymują odpowiedni poziom wilgoci oraz są chronione przed pleśnią.

Dowiedz się więcej na https://lukpal.pl/!