Witam serdecznie wszystkie czytające kobiety. Nie będę owijał w bawełnę – szukam sponsorki. Jestem młodym facetem, wysportowanym, wygadanym oraz bystrym. Póki co studiuję a także nie zbyt posiadam koncepcje na to w jaki sposób zarobić, zdecydowałem więc może postarać się tą oto metodą….
Nieco słów na mój temat. Dwadzieścia lat, 190 centymetrów wzrostu, krzepka budowa ciała. Od 3 lat regularnie ćwiczę na siłowni. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to także jestem zadowolony. Do tego jestem elokwentny, rezolutny oraz erudycyjny.

szukam sponsorki


Jeśli chodzi o Ciebie to nie posiadam jakichś nadzwyczajnych wymagań. Ani w sprawie wieku, ni w sprawie urody. Wielbię wszelkie damy oraz wszystkim damom potrafię ofiarować odrobinę przyjemności. Bardzo entuzjastycznie mogę Ci też dotrzymywać towarzystwa w wyjściach do centrum. Seans filmowy? Podwieczorek? Przechadzka? Nie ma problemu. Po zajęciach i w weekendy posiadam wiele wolnych chwil, które zdołam poświęcić na wyjście z Tobą.

Jeżeli jesteś z grubsza zainteresowana, to odezwij się proszę do mnie. Postaramy się razem ustalić swoje pragnienia a także zastanowimy się czy to właśnie siebie poszukujemy. Nie da się skryć, że istotnie jak wpisałem na początku szukam sponsorki, i sprawy finansowe są dla mnie dosyć istotne. Świetnie byłoby żebyś z góry wiedziała jak byś pragnęła by to prezentowało się w rzeczywistości. Czy niezmienna kwota za określoną liczbę spotkań w miesiącu, zaś może zapłata za jednokrotne wyjścia? No i żebyś zdołała od razu określić jakie są Twoje zasoby finansowe. Nie skrywam, iż znam koszt swego młodego umięśnionego ciała a także byle co mnie nie usatysfakcjonuje.

Najistotniejsze jednak jest to abyś była pewna. Ceńmy swój czas, ja piszę czytelnie czego tu poszukuję, chciałbym abyś Ty także umiała równie klarownie oznajmić czego tu poszukujesz.
Zachęcam do kontaktu. Pisz, postaram się odpowiedzieć tak szybko jak się da.