Ktokolwiek z nas pożąda rezydować w ładnym, estetycznym otoczeniu. To nie jedynie względy estetyczne, które bezsprzecznie bywają niezwykle istotne, lecz otoczenie, w jakim działamy posiada także wpływ na naszą naturę. Nie zawsze mamy czas i szanse, żebyśmy sami zadbali o utrzymany w porządku wygląd przyrody. Zatem najlepiej zwierzyć to firmie, która się w takim zajmuje.

Pielęgnacja zieleni wielkopolskaDbale i szybko wykonamy różnorodne prace porządkowe. Wykonujemy uprzątanie obszarów otwartych, porządkowanie wysypisk, porządkowanie pustostanów. Dodatkowo sprzątanie gniezno: klatek, wind, garaży, piwnic, strychów, mieszkań, składów, wiat śmietnikowych, miejsc postojowych. Ekspresowo i skutecznie sprawiamy prace porządkowe w biurach, firmach i instytucjach -czyszczenie okien, sprzątanie lokali biurowych i łazienek, pomieszczeń straży i administracji, pranie dywanów, sprzątanie ciągów pieszych i jezdnych, odkurzanie szaf, biurek, półek, wyekwipowanie sanitariatów w mydełko, ręczniki papierowe, papier toaletowy, odświeżacze powietrza, polerowanie luster, drzwi w szybach itp., czyszczenie listew, drzwi, parapetów, pucowanie lamp i kloszy.

Pielęgnacja zieleni Wielkopolska

Przed budynkami, o jakie troszczymy się zamiatamy i odgarniamy śnieg z chodników i dodatkowo posypujemy je mieszaniną antypoślizgową. W naszej ofercie mieści się dodatkowo pielęgnacja zieleni wielkopolska. Zajmujemy się plewieniem chwastów, ochroną przed szkodnikami i infekcjami, skracaniem drzew i żywopłotów, sadzeniem, użyźnianiem, podcięciami zielenin, pielęgnacją trawników (sieczenie, walcowanie, użyźnianie, piaskowanie, wertykulacja, regeneracja), obwijaniem i strzeżeniem roślin na zimowe pory. Zajmujemy się także konserwacją roślin w doniczkach-skrapianie, użyźnianie, działania profilaktyczne, przesadzanie, uzupełnianie podłoża. Zarówno prace porządkowe, jak i roboty odnoszące się do konserwacji zieleni przeprowadzają kompetentni pracownicy, którzy szybko i rzetelnie osiągają polecone im zamówienia.

Źródło: www.omega-ochrona.pl/uslugi-porzadkowe