Dzisiaj zabudowy balkonu są znacznie bardziej nowoczesne i dostosowane do indywidualnych wymagań każdego człowieka. Bezramowe zabudowy balkonów cieszą się zwiększającą się famą. Jest to nowoczesny system oparty na obudowie z aluminium oraz szkle hartowanym. Plusem szkła hartowanego jest niebywała trwałość na czynniki atmosferyczne, a do tego odporność na naruszenia. Jest też zapewnieniem ochronności – w sytuacji stłuczenia nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych. Bezramowe zabudowy balkonów zezwalają na dogodne umieszczenie okien, jakie potrafią wykreować permanentną oraz spójną nawierzchnię (elewację balkonową). W przypadku ciepłego oraz pełnego słońca dnia będziesz mógł poskładać wszelakie szklane panele w cały komplet. Dzięki takiemu zabiegowi zapewnisz sobie swobodny a także bezgraniczny przepływ powietrza. Zastosowanie osłony bezramowej pozwala na stworzenie użytecznej obudowy balkoniku, nie potrzebując ingerowania w architekturę budynku. Niewątpliwą wartością jest doskonały standard użytkowania oraz ciekawy oraz nowomodny design.

wiatrołapy

Osłanianie tarasu przed czynnikami atmosferycznymi, stała się właściwie nieodzownością. Zadaszenia tarasów Kraków to nie wyłącznie doskonały poziom wykonywanych usług, lecz także dobre ceny. Najczęściej w tego rodzaju zadaszeniach stosuje się szklany dach. Jest to niesamowicie nowoczesne oraz estetyczne rozwiązanie, co przynosi mnnóstwo walorów. Co ważne szkło nie ogranicza przepływania światła słonecznego, zaś w czasie deszczu pełni skuteczną ochronę przez zamoknięciem. Zadaszenia tarasów tworzone są z drewna wysokiej jakości, w efekcie czego są one trwałe oraz wytrzymałe. Staranność wykonania oraz dbanie o wszelki element skutkuje tym, że taras nabiera klasy a także eleganckiego image\’u, a przy tym zostaje niesamowicie użyteczny.
Wiatrołapy tworzą pewną obudowę wkoło drzwi wejściowych. Dzięki temu lodowate powietrze nie wpada w głąb posiadłości, w momencie otwierania oraz zamykania drzwi. Jeśli w projekcie Twojego domostwa nie uwzględniono wiatrołapu, możesz kupienia wiatrołapu zewnętrznego. Na rynku znajdują się na przykład wiatrołapy z aluminium, wiatrołapy całoszklane i wiele innych.

Wiatrołapy