Mnóstwo z nas potrzebuje się odróżnić spośród tłumu. Niektórzy decydują się na tatuaże, a inni eksperymentują ze spersonalizowanym drukiem na koszulkach. Oba te rozwiązania to sposoby na wyrażanie siebie. Ponieważ profesjonalistami od malunków nie jesteśmy to przejdziemy do omówienia najlepszych możliwie metod wydruku.
Pierwszą metodą jest druk dtg. W danej metodzie nie musimy przygotowywać klisz, matryc bądź sit.

Druk dtg

Od razu minimalizuje to koszty – zwłaszcza przy niewielkich nakładach. Jest to niezwykle banalny a także wygodny sposób, ponieważ wydruk tworzony jest od razu na odzieży. Istotnym walorem jest też opcja nadruku w pełnym odcieniu w ilości jednej sztuki. Na dodatek ceny nie są zbyt wysokie. Nadruki są wyraziste oraz wielobarwne, z kolei najlepsze efekty uzyskuje się drukując logotypy z przejściami tonalnymi. Jest to wyłączny metoda sporządzenia tego wydruku. Druk DTG wykorzystuje się tylko do oznakowywania odzieży bawełnianej! Istotną zaletą jest realistyczne formowanie odcieni oraz wzorów, które jest niemożliwe dla pozostałych metod przy niskich nakładach oraz wydatkach.

Druk dtg

Niegdyś mogliśmy tylko pomarzyć o skomplikowanych grafikach. Nadruk ten zrealizował nasze oczekiwania oraz wielowymiarowe grafiki o rozdzielczości 1440 x 1440 dpi nie stanowią aktualnie kłopotu nie do przejścia. Tworzenie własnej szafy to ogromna frajda. Nasze ubrania są unikalne i tanie. Następną metodą jest sitodruk. Robimy dzięki niemu wydruki na rzeczach takich jak przykładowo: koszulki, czapki, torebki, bluzy czy też ubranie robocze. Farby można mieszać bez ograniczeń, za to profesjonalne programy obliczają dokładnie porcję danego barwnika. Przeważnie stosowane pigmenty to plastizole. Możliwe jest też używanie farb wodnych czy wywabowych. Właściwie zrealizowany druk nie ma prawa się sprać. Koszty są stałe niezależnie od rozmiaru nakładu.
Oba typy nadruku są efektywne a także doskonałe jakościowo. Druk jest trwały oraz nie schodzi tak prędko, jak to dzieje się przy ubraniach z sieciówek.