Męczy Cię jednostajny i nieinteresujący wygląd fasady? Szukasz czegoś co przykuje wzrok nawet zamyślonego przechodnia? Dzisiejsze sposoby architektoniczne pozwolą na osiągnięcie wymarzonego rezultatu, w krótkim czasie.
Listwy boniowe to dekoracyjne rowki uzyskiwane w elewacji, które nadają każdej nieruchomości indywidualności oraz niepowtarzalności.

listwy boniowe

Dzięki zastosowaniu wyjątkowych metod oraz sprzętu możliwe jest skonstruowanie listw o różnej szerokości, co daje niezliczone rozwiązania połączeń architektonicznych. Oprócz tego listwy boniowe mogą być malowane na różne kolory co zapewnia ich idealne dopasowanie do wszelkiego typu fasady. Produkt jest mocny i mało podatny na uszkodzenia, dlatego bez obawy zdoła być przewożony nawet w najodleglejsze miejsca.

Również w trakcie przewozu, jak i po przymocowaniu listwy nie odkształcają się i są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Specjalnie skonstruowane łączniki, umożliwiają imponujące złączenie pomiędzy wszystkimi elementami. Ciągłość połączenia oraz drobiazgowo dopasowane wielkości rogów, będą przez wiele lat radowały oczy posiadaczy, gości oraz gapiów. To jednak nie kres szeregu zalet listw boniowych. Zaletą, która zdecydowanie odróżnia je na tle pozostałych elementów dekoracyjnych jest łatwość montażu.

listwy boniowe

Wystarczy poprawnie odmierzyć wysokość, na jakiej mają znajdować się
listwy boniowe , określić pasujący poziom i wyciąć rowek. Później zachodzi nakładanie kleju a także dokładne przyklejanie listwy.

Na koniec wystarczy odpowiednio docisnąć przyklejone elementy, zazbroić i pomalować. Starczy poświęcić trochę swojego czasu oraz podjąć wyzwanie ładnej elewacji, a już po niedługim czasie powroty do miejsca zamieszkania lub pracy będą zachwycające. Ozdobne elementy wzbudzą również zaciekawienie i zaintrygowanie niejednego gościa. Efekt satysfakcji murowany!