Deska kompozytowa Koszalin to świetna alternatywa dla drewna tarasowego. Cechuje ją bardzo wysoka trwałość i wygoda – nie trzeba jej malować i odnawiać, a wygląda równie dobrze jak deska drewniana. Deski kompozytowe nie maja sęków i są równe, co powoduje, że łatwiej się je układa niż taras drewniany. Nie posiadają sęków, dzięki czemu mają jednolitą barwę, przypominającą odmiany drzew egzotycznych.
Deski kompozytowe wykonane są z kompozytu WPC, czyli mieszanki mączki drzewnej i polichrlorku. To wyjątkowy wyrób łączący naturalne surowce, które nadają piękny wygląd z surowcami syntetycznymi, które nadają trwałości. W wyglądzie i dotyku deski kompozytowe przypominają te drewniane. Dzięki polichlorkowi, który dodaje się w 50-70% do wyrobu, deski nie trzeba malować, olejować czy cyklinować.
	Deska kompozytowa Koszalin

Deski kompozytowe nie wymagaja specjalnej pielęgnacji, są odporne na wilgoć, nie ścierają się i utrzymują świetny wygląd przez wiele lat. Nie blakną szybko od słońca, trudno je poplamić i nie odkształcają się.
Wyrób ten świetnie się nadaje do położenia w miejscach częstego użytku – publicznych. Częstotliwość ruchu i brak delikatności w używaniu podłoża wymaga solidnych i trwałych rozwiązań. Deska kompozytowa jest również bardzo dobrym rozwiązaniem dla przydomowych rozwiązań. W przeciwieństwie do drewnianego tarasu, są wygodniejsze w utrzymaniu. Nie trzeba na nie poświęcać aż tyle czasu, a wiadomo, że czasu wiecznie mało przy domowych obowiązkach.

Deski kompozytowe nie wymagają zastosowania izolacji między deską a betonem. Można je zamontować tak, że nie będzie widać wkrętów ani gwoździ. Deski te są puste w środku, dlatego wymagają listw maskujących na wykończeniu. Sprawiają trochę trudności przy docinaniu w nietypowych miejscach. Problem może powstać w momencie, kiedy trzeba deskę zwęzić, wówczas może być kłopotliwa przy montowaniu.
Deski kompozytowe Koszalin to świetna alternatywa dla drewna tarasowego, ceramiki i betonu. Można użyć ich do aranżacji tarasu, ścieżek, obrzeży basenu lub pomostu.