Być może niemal każdego epizodycznie wyruszającego w trasę mieszkańca stolicy Małopolski potrafi zdenerwować konieczność dotarcia na port lotniczy w Balicach. Przy powszednich nieomal zatorach w centrum miasta i nieodzowności wyszukania dobrego parkingu na swoje auto, wycieczka tego rodzaju może zająć naprawdę sporo jakże drogocennego czasu, który przed odprawą jest – jak wiadomo – limitowany dziesiątkami procedur plus formalności.

Na pierwszy rzut oka mamy więc kontakt z problemem niemalże nieprawdopodobnym do rozwikłania. Korków na ulicach nie usuniemy dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie istnieje teleport, parking też zawsze będzie ciężkim obowiązkiem… Aczkolwiek w tym miejscu wolno się począć kłócić. Czy naprawdę nie ma odmiennej możliwości niż podróżowanie swoim samochodem? Naturalnie ktoś przytoczy przykład taksówek – ale te także muszą raz za razem wyszukiwać swojego punktu do zaparkowania w tabunie ludzi. Nawet jeżeli nie pozostawiają pojazdu na długie dni, to wyłącznie odszukanie wolnej części w pobliżu portu lotniczego może zająć rzeczywiście dużo czasu.


Naprzeciwko staje zatem działaność transportowa BALICE-TRANS, proponująca swoją odpowiedź na każde rozgorączkowane wyszukania hasła „transfer lotniskowy kraków„online wyszukiwarkach. Działalność dysponuje mniej więcej setką aut o zapewnionym miejscu na należącym do niej specjalnym parkingu sąsiadującym z portem lotniczym w Balicach. Użytkownik zyskuje tym sposobem potężną oszczędność czasu, nie musząc martwić się o znalezienie pozycji do zaparkowania plus mogąc spokojnie z danego miejsca udać się do stanowiska kontroli. Wszystko staje się zależne od czasu, w jakim wyruszy po niego przewóz.

Zabieramy podróżujących z każdego punktu na terenie samego Krakowa, jak i podkrakowskich miejscowości. Przejedź się z nami i zyskaj nie wyłącznie swoją dogodność, ale i udany początek przed przewidywanym lotem.