Niewielkie mieszkania są nastrojowe, niemniej są w stanie sprawić pewne kłopoty. Bez wątpienia kłopotliwe jest, żeby w tego typu lokalu zmieścić wszystko, co byśmy pragnęli. O ile jesteśmy właścicielami kawalerki, której wcale nie mamy zmaiaru opuszczać, jednakże jakiejś rzeczy nam w niej brakuje, to pomyślmy, co można byłoby przerobić, żeby łatwiej mieszkało się w takim mieszkaniu.

Kawalerka składa się przeważnie z toalety plus pomieszczenia połączonego wraz z kuchnią. W takowym pokoju musimy zmieścić pokój dzienny, garderobę i pokój sypialny. Nie jest to proste zagadnienie. Tego typu nagromadzenie funkcji w tym samym miejscu powoduje przeszkody w zaaranżowaniu wnętrza i w utrzymaniu czystości. Sofa sprawuje w dzień funkcję mebla w salonie, a w nocy zmienia się na miejsce do spania. Stolik kawowy, który świetnie przydaje się w ciągu dnia, na wieczór musi znajdować się przestawiony w inne miejsce. Rozwiązaniem na problem tego rodzaju jest antresola. Posłanie na wysokości to bardzo pożyteczna idea dla właśnie tych, którzy wypatrują sposobów na zwiększenie niewielkiego lokalu.

łóżko na antresoli


Antresole przynależą do wyrobów w sprzyjających cenach i na pewno nie zachwieją naszego nakładu finansowego, a zdołają wesprzeć w podzieleniu stref posiadłości. Z wykorzystaniem tego typu rozwiązania nie będziemy musieli martwić się o składanie sofy, brak szafki nocnej. Zdobędziemy również kolejne położenie w przypadku przyjazdu gości. Co widać, nawet w kawalerce jest prawdopodobne przyjęcie rodziny bądź znajomych. Łóżko na antresoli przyrządzone z silnych artykułów będzie nam dogadzało przez długi okres. Jest to rozwiązanie pewne dla dojrzałych osób. Stąd jeśli potrzebujemy odmienić coś w swoim mieszkaniu, spowodować, aby było wygodniejsze oraz przytulniejsze, to łoże tego rodzaju jest wyjściem sporządzonym dla nas. będziemy mogli weselić się zaciszną garsonierą, która pomimo że niewielka, zmieści więcej niż jeden typ pomieszczenia. W końcu będziemy mogli radować się oddzielną alkową.