Od jakiegoś czasu zmagam się z nawrotowymi atakami zapaleń dziąseł we własnej jamie ustnej. Z początku lekceważyłem kłopot lecz później zacząłem bardziej martwić się stanem swoich dziąseł, które zaczęły krwawić raz po raz intensywniej, zaś ból towarzyszący myciu zębów był coraz bardziej dokuczliwy.

higiena jamy ustnej sklep internetowy


Zdecydowałem udać się wobec tego do dentysty w celu ustalenia diagnozy oraz polecenia mi odpowiedniego leczenia, aby ustrzec się pogorszenia mojego stanu zdrowia. Dentysta powiedział, że cierpię na parodontozę oraz polecił mi stosowanie specjalnej pasty do zębów, która nie jest jeszcze dostępna w Polsce i którą można zdobyć zaledwie drogą online\’ową. Po powrocie do własnego domu natychmiast usiadłem przy własnym biurku oraz zaznajomiłem się z możliwością sprowadzenia wzmiankowanej pasty z Australii. Po wpisaniu frazy „higiena jamy ustnej sklep internetowy” ukazało mi się w wynikach wyszukiwania mnóstwo pozycji sklepów internetowych, jakie zajmują się dystrybucją a także sprzedażą wspomnianej pasty do zębów na zaawansowaną parodontozę.

Pomimo wysokich kosztów pasty oraz jej sprowadzenia do Polski postanowiłem przetestować jej przedstawiane atuty na swojej szczęce. Po używaniu pasty zawierającej wyciąg ze specjalnej odmiany eukaliptusa w ciągu kilku dni krwawienie z dziąseł ustąpiło bez śladu oraz byłem w stanie na nowo myć swoje zęby bez obawy o ich utratę ani też bez bezcelowego bólu, który wcześniej mnie notorycznie prześladował. Kolejna planowana dostawa już w następny czwartek, jednak tym razem postanowiłem zamówić większą liczbę tubek pasty.

higiena jamy ustnej sklep internetowy


Po kolejnej wizycie u mojego dentysty powiedział on, iż stan moich dziąseł uległ znacznej poprawie, natomiast zaakcentował niezbędność kontynuacji stosowania pasty importowanej z Australii, by objawy paradontozy już więcej nie powróciły.