Coraz popularniejsza staje się dieta pudełkowa. Jest to wygodna oraz szybka alternatywa w ciągu odchudzania. Stosuje ja m.in. Ewa Chodakowska. Stosowanie różnych diet pochłania dużo czasu na przygotowanie, kontrolowanie kalorii. Jednakże na ten sposób diety jest w stanie pozwolić sobie mało kto, zważywszy na znaczne koszty. Przeciętny miesięczny koszt to w przybliżeniu 1600 zł.

Dieta pudełkowa Poznań


Zacząć należy od spotkania z dietetykiem, od dobrania odpowiedniej diety. Zakładamy jak wiele kalorii potrzebujemy do wykonywanych treningów. Po kolei cały zapis trafia do odpowiedniego kucharza, który przygotowywać będzie nasze posiłki. Posiada gruntowną wiedzę w kwestii naszych kalorii, co powinniśmy jeść, a czego nie. Następnie pięć odpowiednio przygotowanych dań jest dostarczana do nas w pudełkach: śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek i kolacja. Wszystko spakowane jest do małych pudełek z przegródkami, gdzie wygląda estetycznie. Sosy i surówki zapakowane zostają osobno. Pudełka dostosowane są do podgrzewania w mikrofalówce, dzięki czemu zawsze możemy spożyć ciepły obiad. Istotne jest także, że pudełka trzymają świeżość jedzenia przez calutki dzień.

Oszczędzamy czas na robieniu potrzebnych zakupów, sporządzaniu obiadów i liczeniu spożywanych kalorii. Dzięki temu wiele ludzi restrykcyjnie dostosowuje się do diety, co pozwala na szybsze osiągnięcie efektów. Zaletą diety jest też możliwość wzięcia pudełka ze sobą np. do pracy, na zajęcia. Jest to idealny sposób, na zmniejszenie wagi, dla ludzi, którzy żyją w ciągłym ruchu oraz cenią sobie wygodę. Pozwala również lepiej poczuć się we własnym ciele.

Dieta pudełkowa Poznań


Również dla ludzi nieobeznanych z dietami jest to dobry sposób na zapoznanie się ze zdrowymi daniami. Dieta pudełkowa Poznań jest warta wypróbowania. Posiłki przygotowywane są ze zdrowych produktów, poza tym są pyszne. Cateringi dietetyczne posiadają również opcję jarską, bezglutenową czy oczyszczającą.