Na wiele wydarzeń w naszym życiu doskonałym upominkiem bądź prezentem mogą być dewocjonalia sklep, ponieważ pokazują one, że nie zależy nam jedynie na materialnym, ale również na duchowym dobrostanie obdarowywanej osoby. Dlatego niezależnie czy wręczamy krzyż pasyjny, czy różaniec z bursztynu jasne jest, że nasze intencje są tylko dobre.

krzyż pasyjny

Krzyż pasyjny

Jest to prezent idealny dla każdego chrześcijanina ponieważ, to czy ktoś już krzyż pasyjny posiada w żaden sposób nie warunkuje, tego czy warto podarować mu kolejny. Taki krzyż może, a właściwie powinien znajdować się w więcej niż jednym pomieszczeniu w domu. Te piękne często realistyczne dewocjonalia, codziennie przypominają nam o drodze jaką przebył dla nas Chrystus. Krzyż pasyjny można nabyć w różnych rozmiarach, dzięki czemu można go dopasować do własnych potrzeb i wielkości wnętrza, w którym ma się znajdować.

krzyż pasyjny

Różaniec z bursztynu

To zdecydowanie wyróżniający się pacierz, gdyż każdy różaniec z bursztynu jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ został wykonany z naturalnych kamieni, które nigdy nie są jednakowe. Paciorek stanowi idealny prezent dla każdej babci, która dzięki niemu podczas modlitwy zawsze będzie odczuwać zarówno obecność Boga jak i wsparcie ze strony członka rodziny, który podarował jej różaniec. Modlitwa różańcowa ma niezwykłą moc, ponieważ podczas niej wierni łączą się w duchu świętych obcowania z Najświętszą Maryją Panną i wraz z nią kontemplują Jezusa Chrystusa, to niezwykłe doznanie.