fumiganty

Mimo że rolnictwo w Polsce staje się coraz mniej popularne, porównując nasz kraj do lat dziewięćdziesiątych. Znaczna część rolników stosuje fumiganty. Są to ważne środki w walce ze szkodnikami, które często potrafią pokrzyżować plany upraw niejednego przedsiębiorcy. Dlaczego owady atakują nasze uprawy i jak skutecznie możemy z nimi walczyć? Sprawdź nasz najnowszy artykuł i skorzystaj z produktów, które dostępne są na naszej stronie internetowej.

Czym są fumiganty?

Niechciane szkodniki i owady to największy koszmar dla każdego rolnika. W walce z nimi skuteczne są fumiganty. Za pomocą środków chemicznych zwalcza się szkodniki, które często psują uprawy. Fumiganty są różne, przykładowo jest to zwykły płyn, zadymienie danego obszaru lub proszek, który odstrasza gryzonie. Najczęściej stosuje się związek fosforowodoru, a niegdyś wykorzystywano bromek metylu. Dane substancje mają bardzo dużą skuteczność, a osoby korzystające z nich to zadowoleni klienci. Często zepsucie danych upraw to kilka miesięcy pracy, dlatego fumiganty są tak ważne.

fumiganty

Co najczęściej hodują rolnicy?

W Polsce najbardziej popularnym owocem są jabłka. Aby zapewnić im bezpieczeństwo, często stosuje się fumiganty dymne. Rolnicy tworzą również inne dobra, takie jak: pszenice, żyto, owies. Fumiganty stosuje się także w walce o uprawy warzyw, takich jak: ziemniaki, marchew, sałata, kalarepa lub buraki. Środki zabezpieczające rolników są bardzo ważne i należy wybrać najlepsze fumiganty w trosce o ich uprawy.

Sprawdź ofertę na https://www.polchem.pl/FUMIGACJA.html!